Pasja

Połączyła nas pasja do zdobywania wiedzy. Bardzo często już od dziecka wielu z nas odczuwało dysonans pomiędzy treściami wewnętrznymi - tym jak relacje i rozwój powinny wyglądać, a rzeczywistością.

Wpierw sięgaliśmy po dziecięce rozwiązania takie jak bunt oraz wiedza tajemna, która, jak prędko doświadczaliśmy była niepełna, cząstkowa, wybiórcza, a często nawet przekłamana.

Szukaliśmy więc dalej dorastając, eksperymentując, pokonując kolejne wewnętrzne opory, blokady, a nie raz również stając na przeciw przekonaniom innych.

 

Hiperfizyka

W 2011 roku Joanna Rajska, Monika Rajska i Jacek Czapiewski opublikowali książkę "Hiperfizyka: Między chaosem a świadomością" i od tego "zapalnika" wszystko zaczęło się układać zgoła inaczej. 

Częstsze spotkania, wyjazdy związane z seminariami, wykładami, warsztatami. Wspólne kręcenie filmów i oczywiście utworzenie naszej przestrzeni internetowej sukcesywnie pozwalały nam coraz ściślej ze sobą współpracować.

 

Współpraca

Z każdym kolejnym dniem powiększa się grupa osób, które otwarte na innych, chcą elementarnych zmian w strukturze mentalnej i środowiskowej, i każdy z Nas posiada indywidualne potencjały, aby tę zmianę wprowadzić.

Razem, korzystając z faktu, że 1+1 zawsze jest więcej niż 2, staramy się zmianę wewnętrzną ukazać na zewnątrz.

Zapraszamy również Ciebie! 

Więcej o nas, znajdziesz w części: Autorzy.

 

Zapraszamy do współpracy:

grafików 2d, 3d i animatorów jako że wizualna strona informacyjna jest ważną składową niesienia informacji;

informatyków do nieustannie rozwijanego zaplecza systemu informacyjnego i nie tylko;

marketingowców którzy chcieliby pomóc w pozycjonowaniu naszego portalu, nawiązać współpracę z portalami kierującymi się podobną wizją rzeczywistości oraz dodawaniem informacji na nasz temat na forach dyskusyjnych, w komentarzach na portalach mainstreamowych oraz facebooku;

organizatorów wydarzeń kulturalnych / flashmobów, aby włączyć społeczeństwo do gry o pozytywne wartości;

tłumaczy na język angielski, niemiecki, francuski i inne (do tłumaczenia artykułów oraz transkrypcji audycji i filmów), aby świat się o nas dowiedział;

redaktorów artykułów i telewizji internetowej do informacji społecznych z naszego kraju i zagranicy;

oraz dziennikarzy nie wahających się zadawać trudnych pytań.

 

UWAGA: Istnieje również możliwość współpracy w promowaniu lub współorganizacji innych imprez zgodnych z podejściem promowanym na Hiperii.  

W powyższych sprawach prosimy o kontakt mailowy:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Oceń ten artykuł
(9 głosów)