Co to jest kamagra?

Co to jest erekcja?

Erekcja – słowo wszystkim znane, które coraz częściej słyszymy w mediach publicznych. Słyszymy je przy okazji reklam środków na potencję dla mężczyzn. Erekcja tylko z pozoru wydaje się prosta. W rzeczywistości do jej wywołania potrzeba wielu złożonych i skomplikowanych procesów chemicznych. Najkrócej mówiąc, polega ona na właściwym ukrwieniu męskiego narządu płciowego w trakcie stosunku. Ukrwienie to jest reakcją na pobudzenie erotyczne mężczyzny. Część członka męskiego nazywana prąciem składa się z milionów komórek jamistych. Komórki te normalnie są skurczone, a rozkurczają się w momencie, gdy dopływa do nich krew. Efektem jest zwiększenie, usztywnienie i twardość penisa.

Czym są problemy z erekcją?

Problemy z erekcją, to kłopoty zdrowotne, z jakimi boryka się dziś coraz więcej mężczyzn. Najczęściej jest tak, że erekcja jest zbyt słaba lub trwa zbyt krótko, by możliwe było odbycie pełnego stosunku seksualnego. W zaawansowanej wersji, erekcja nie występuje w ogóle i nie pomagają wysiłki mężczyzny, gra wstępna i wsparcie partnerki. Za męskie kłopoty tego typu obwinia się dziś styl życia, który jest wygodny, a wręcz siedzący. Wraz z niekorzystną dla zdrowia dietą, powoduje on kłopoty z krążeniem, a tym samym z dopływem krwi do członka.

Co to jest kamagra?

Kamagra jest generycznym specyfikiem doraźnie eliminującym kłopoty z erekcją. Lek produkuje indyjska Ajanta Pharma. Składnik aktywny leku to sildenafil, czasowo intensyfikujący ukrwienie penisa. Lek połyka się krótko przed stosunkiem i popija wodą. Można korzystać też z półpłynnego żelu, tabletek musujących lub rozpuszczalnych. Kamagra działa po około 30 minutach, a jej czas działania wynosi od 4 do 6 godzin. Lek dostępny jest bez recepty, dlatego przed jego użyciem trzeba zapoznać się z ulotką. Kamagra w tabletkach ma 3 różne dawki: 20mg, 50mg i 100mg. W ciągu doby nie wolno przyjąć więcej niż 100mg leku. Ajanta Pharma produkuje kamagrę pod kontrolą Światowej Organizacji Zdrowia. Lek jest w pełni bezpieczny i skuteczny.

Źródło: https://www.aptekakamagra.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *